Hizmet Kalitemiz ve Markamız

     Eşyalarınız özel döşemeli araçlarımıza yüklenmeden önce kendi sınıflarına göre; bardaklık, tabaklık, yatak muhafazaları, kanepe ve koltuk korumaları, gardırop (açıktaki elbiseleriniz için ),  pvc ve ahşap kasalar, beyaz eşya muhafazaları, kimyasal ürün ve parlayıcı madde muhafazaları, battaniye, koli, havalı naylon gibi koruyucular kullanılarak koruma altına alınır. Sözleşmede yer alan hükümler çerçevesinde: eşyalarınızın sorumluluğu bize geçmiş sayılır.

     Sigorta kapsamında eşyalarınız taşınmaya hazırdır. Bazı durumlarda sigorta poliçesi geçersiz durumdadır. Örneğin araç içerisine LPG ( Likit Petrol Gazı - Tüpler ), TNT, Barut ve ev kimyasalları dışında kalan ; akaryakıt türevi, kimyasal madde ve bileşenler uzmanımız tarafından belirtilecek şekillerde nakli sağlanarak ya da size sunulacak alternatifler ışığında çözümü sağlanır. Bu durum sizin güvenliğiniz ve ortaya çıkabilecek sorunlarda mağdur olmamanız içindir. Bu konularda sigorta poliçenizi iyi okumanızı ve bu tür noktalarda bizden bilgi almanızı tavsiye ederiz.

 

  Hizmet Çeşitlerimiz

 Komple Hizmet : Müşteri özel ve değerli eşyalarını toplar , geri kalanı bayanlarımız tarafından toplanır , yeni evinize yerleştirilir . Beyaz eşya , avize , mobilya montajı yapılır .

 
 Montajlı Hizmet : Küçük eşyaları müşteri kendisi toplar . Beyaz eşya , avize ve mobilyalarınız sökülüp takılır .

 
 Montajsız hizmet : Müşteri küçük eşyalarını toplar mobilya ve beyaz eşyalarını kendisi söküp takar . İsteği doğrultusunda eşyalar müşterimizin istediği yere bırakılır .
 

 Sadece Araba + Yüklemeli Hizmet : Müşterimizin tercihine göre açık veya kapalı araç verilir yüklemesi yapılır .
 

 Sadece Araç Tahsisi : Müşteri her türlü toplama , montaj , yükleme , boşaltma işini kendisi yapar.

 

pelin pelintas yalova evden eve nakliyat taşıma taşımacılık lider star güneş yalovanakliyat .com .net .org yalovaevdeneve.com personel full kalite sağlıklı asansörlü çekici merdivenli lift kontrol taşınma ofis büro ev ve malikhane mülk mülki devlet daireleri özel kurum kuruluş sektör liderlik sıtkı filiz pelin başak davut çatal büyükkurt otuzaltı düzenli derli toplu toplamalı kadın personel erkek işçi yalovalı antalyalı taşımacılık sitesi portalı platformu yazılımı websitesi oğuzhan yurtsever ouzkhan script n audios bilisimpark.com bilişimpark bilişim park