Araçlarımız ve Personelimiz
 

  Hizmet Kalitemiz ve Markamız

     Eşyalarınız özel döşemeli araçlarımıza yüklenmeden önce kendi sınıflarına göre; bardaklık, tabaklık, yatak muhafazaları, kanepe ve koltuk korumaları, gardırop (açıktaki elbiseleriniz için ),  pvc ve ahşap kasalar, beyaz eşya muhafazaları, kimyasal ürün ve parlayıcı madde muhafazaları, battaniye, koli, havalı naylon gibi koruyucular kullanılarak koruma altına alınır. Sözleşmede yer alan hükümler çerçevesinde: eşyalarınızın sorumluluğu bize geçmiş sayılır.

     Sigorta kapsamında eşyalarınız taşınmaya hazırdır. Bazı durumlarda sigorta poliçesi geçersiz durumdadır. Örneğin araç içerisine LPG (Likid Petrol Gazı -Tüpler), TNT, Barut ve ev kimyasalları dışında kalan ; akaryakıt türevi, kimyasal madde ve bileşenler uzmanımız tarafından belirtilecek şekillerde nakli sağlanarak ya da size sunulacak alternatifler ışığında çözümü sağlanır. Bu durum sizin güvenliğiniz ve ortaya çıkabilecek sorunlarda mağdur olmamanız içindir. Bu konularda sigorta poliçenizi iyi okumanızı ve bu tür noktalarda bizden bilgi almanızı tavsiye ederiz.


pelin pelintas yalova evden eve nakliyat taşıma taşımacılık lider star güneş yalovanakliyat .com .net .org yalovaevdeneve.com personel full kalite sağlıklı asansörlü çekici merdivenli lift kontrol taşınma ofis büro ev ve malikhane mülk mülki devlet daireleri özel kurum kuruluş sektör liderlik sıtkı filiz pelin başak davut çatal büyükkurt otuzaltı düzenli derli toplu toplamalı kadın personel erkek işçi yalovalı antalyalı taşımacılık sitesi portalı platformu yazılımı websitesi oğuzhan yurtsever ouzkhan script n audios bilisimpark.com bilişimpark bilişim park