Ekiplerimiz ve Hizmet
 4 ya da 5 kişiden oluşan ekiplerimiz, hizmet çeşidine bağlı olarak +2 bayan personel ile desteklenmekte, her ekip kendi araç filosuna bağlı olarak görev yapmaktadır.

  Hizmet Çeşitlerimiz

 Komple Hizmet : Müşteri özel ve değerli eşyalarını toplar , geri kalanı bayanlarımız tarafından toplanır , yeni evinize yerleştirilir . Beyaz eşya , avize , mobilya montajı yapılır .


 Montajlı Hizmet : Küçük eşyaları müşteri kendisi toplar . Beyaz eşya , avize ve mobilyalarınız sökülüp takılır .


 Montajsız hizmet : Müşteri küçük eşyalarını toplar mobilya ve beyaz eşyalarını kendisi söküp takar . İsteği doğrultusunda eşyalar müşterimizin istediği yere bırakılır .
 

 Sadece Araba + Yüklemeli Hizmet : Müşterimizin tercihine göre açık veya kapalı araç verilir yüklemesi yapılır .
 

 Sadece Araç Tahsisi : Müşteri her türlü toplama , montaj , yükleme , boşaltma işini kendisi yapar.pelin pelintas yalova evden eve nakliyat taşıma taşımacılık lider star güneş yalovanakliyat .com .net .org yalovaevdeneve.com personel full kalite sağlıklı asansörlü çekici merdivenli lift kontrol taşınma ofis büro ev ve malikhane mülk mülki devlet daireleri özel kurum kuruluş sektör liderlik sıtkı filiz pelin başak davut çatal büyükkurt otuzaltı düzenli derli toplu toplamalı kadın personel erkek işçi yalovalı antalyalı taşımacılık sitesi portalı platformu yazılımı websitesi oğuzhan yurtsever ouzkhan script n audios bilisimpark.com bilişimpark bilişim park